Kiosek pod Pergolou zahájí sezónu v pátek 29. 5. od 15:00. V červnu otevřeno st–pá 15–22 h, víkendy 13–22 h. Těšíme se na pivo, limo, gril od J. Peška i zákusky od M. Dvořákové ????
Kiosek pod Pergolou odstartuje letní sezónu 2026 v pátek 29. 5. v 15:00. V červnu bude otevřeno st-pá 15:00-22:00 a o víkendech 13:00-22:00. Těšit se můžete na zahajovací odpoledne kde pivo a limo poteče proudem, nebudou chybět dobroty z grilu od Jirky Peška a výborné zákusky od Míši Dvořákové. Těšíme se na Vás